- Advertisement -

TAG

aeroport

LAJM I FUNDIT/ Shtypet nga eskavatori një person brenda aeroportit të Kukësit, dje kishte nisur punë

Një person ka gjetur vdekjen në Kukës, në vendin ku po ndërtohet aeroporti i këtij qyteti. Burime ekskluzive bëjnë me dije për se personi,...

Drejt Londrës me pasaporta të falsifikuara, arrestohen dy të rinjtë shqiptar

Dy shqiptarë kanë rënë në pragat e policisë kufitare në aeroportin e Milan Linate, pasi tentuan të kalonin me pasaporta të falsifikura. Në pranga ka...

Kishte frikë nga Covid, 36-vjeçari jeton 3 muaj në aeroport/Arrestohet nga policia

Një 36-vjeçar është arrestuar në SHBA për shkak se tre muaj e fundit i kishte kaluar brenda një aeroporti. Aditya Singh për tre muaj me...

Sulmi i frikshëm në aeroport, vdesin 16 persona

  Të paktën 16 persona janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur në një sulm në aeroportin Aden në Jemen ditën e sotme. Askush në...

Latest news

- Advertisement -