- Advertisement -

TAG

Aks rrugor

Rrëshqitje dheu në aksin rrugor Librazhd – Prrenjas (VIDEO)

Përgatitur nga: Fahrije Tabaku Situata është  shumë e veshtirë pasi dheu ka bllokuar rrugën dhe makinat nuk mund të qarkullojnë. Në këtë aks rrugor gjendej fadroma...

Rrëshqitje dherash e rënie gurësh në aksin Elbasan-Librazhd

Në aksin Elbasan-Librazhd gjatë ditës së sotme ka pasur rrëshqitje dherash e rënie të gurëve nga mali si pasojë e reshjeve të shumta të...

Latest news

- Advertisement -