- Advertisement -

TAG

Aksident

Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe rrotullohet disa herë/ Ndërron jetë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë, në vendin e quajtur Krane. Viktima është banor i fshatit Mursi, bashkia Konispol, ndërkohë...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, arrestohet pas disa orësh shoferi

Është arrestuar drejtuesi i mjetit që përplasi për vdekje një 69-vjeçar mbrëmjen djeshme në Bulqizë. Aksidenti ndodhi në vendin e quajtur  Gjoricë, ku 69-vjeçari me...

Aksident, makina përplaset me motorrin , drejtuesi ikën nga vendngjarja

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë- Vorë, tek kryqëzimi i Rinasit. Si pasojë është plagosur rëndë...

Rrëfimi tronditës i 25-vjeçares: Babi më bleu arkivolin e përgatiti shtëpinë, mjekët nuk më dhanë shpresa pas aksidentit

  Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë e ftuar Ketjana, një vajzë 25-vjeç e cila ka rrëfyer historinë...

Aksident tragjik: Vdes 18-vjeçari, katër në gjendje të rëndë

Policia ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e rëndë të ndodhur sot në aksin Fier-Vlorë. Uniformat blu konfirmojnë se viktimë e aksidentit ka mbetur...

Aksident i rëndë,një 18-vjeçar humb jetën, 4 të tjerë në gjendje të rëndë

Një 18-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit të ndodhur në aksin rrugor Fier-Vlorë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një 18-vjeçar ka ndërruar...

U aksidentua një natë më parë, ndërron jetë në spital 16-vjeçari, arrestohet një person

  Një 16-vjeçar i cili mbeti i plagosur një natë më parë nga një aksident i ndodhur në Sukth ka ndërruar jetë në spital disa...

Apeli i gazetarit pasi 7-vjeçarja humbi jetën në aksident

Dje humbi jetën në mënyrë tragjike 7-vjeçarja Amarisa Canaj, pasi një automjet e përplasi në aksin Vlorë-Peshkëpi. Drejtuesi i mjetit u shoqërua në komisariat dhe...

Aksident me vdekje

  Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në fshatin Gjokaj të Vorës. Burime bëjnë me dije se një makinë është përplasur me...

Aksidentohet me vdekje 33-vjeçari. Emri

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, në afërsi të Rrëshenit, ku për pasojë humbi jetën një person. Viktimë...

Latest news

- Advertisement -