- Advertisement -

TAG

aksidente

Aksidentet përgjakin rrugët, tre viktima në pak orë

Tre persona kanë humbur jetën sot në vend nga aksidentet që janë regjistruar brenda pak orëve. Në Lezhë, Përmet dhe në Vlorë ndërruan jetë...

Elbasan/ Banorët e Elbasanit janë ngritur në protestë për aksidentet e shumta

https://www.youtube.com/watch?v=YpN1O5MVly0&feature=youtu.be

Latest news

- Advertisement -