- Advertisement -

TAG

aktor

Arrestohet aktori i njohur hollivudian”, ja për çfarë akuzohet

Aktori i njohur, Zach Avery është vënë në pranga sepse dyshohet se ka organizuar një skemë piramidale prej 690 milionë dollarëshe 34-vjeçari u mor...

Shqipëria ka humbur në arbitrazhin ndërkombëtar/Detyrohet t’i paguajë AKTOR dhe COPRI rreth 45 mln USD

Qeveria shqiptare ka humbur në arbitrazhin ndërkombëtar përballë bashkimit të shoqërive Copri dhe AKTOR dhe duhet t’iu paguajë atyre një shumë rreth 45 milionë...

Humb jetën në moshën 75-vjeçare aktori i njohur Xhemil Tagani

Arti shqiptar është në zi.Ditën e sotme, ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare aktori i  njohur Xhemil Tagani. Tagani u lind në Tiranë, më 6...

Latest news

- Advertisement -