- Advertisement -

TAG

aktualitet

Aksident përballë stadiumit në Elbasan / Dy automjete përplasen me njëra-tjetrën

Nga: Majlida Sharka dhe Fahrije Tabaku Një aksident ka ndodhur në qytetin e Elbasanit përpara disa minutave. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën...

U fut në det me pasha të mëdha që të zhytej sa më shumë/ Asnjë gjurmë jete nga 32-vjeçari

Prej 48 orësh nga zhytja në det e Silvi Priftit ende nuk janë gjendur gjumë të tij. Familjarët e tij vijojnë të ankohen për punën...

Ja cila është sasia e C4 të vendosur në vilën e Talo Çelës

Sipas burimeve të policisë së Elbasanit, 2 kg e 400 gr eksploziv janë vendosur në njërën prej kollonave të vilës së braktisur të Talo...

Plagosje me thikë në Tiranë/ Arrestohet autori 51-vjeçar

Një 51-vjeçar ka plagosur me thikë një 52-vjeçar në rugëm “Myslym Keta”, Tiranë. Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4, pas njoftimit të marrë, se në...

Dogji bashkëshotin dhe vjehrrën/ Dënohet me 35 vite burg Hysine Hoxhallari

Gjykata e Vlorës jep burg përjetë per Kasem Pirjasin dhe 35 vjet burg për Hysnie Hoxhallarin, të cilët akuzohen për vrasjen e më pas...

Latest news

- Advertisement -