- Advertisement -

TAG

Albana Osmani

“E dua nga thellësia e zemrës”- Albana Osmani nuk i mban dot lotët në emision pas surprizës nga “pika e saj e dobët” dhe...

Ditën e djeshme, Albana Osmani ka marrë një surprizë shumë të bukur nga nipi i saj. E ftuar në “E ardhmja është vajzë”, moderatorja...

“Pika ime e dobët”, kush është djali që bëri të qajë moderatoren Albana Osmani

Moderatorja Albana Osmani është surprizuar në rubrikën “Djemtë e jetës sime”, madje edhe përlotur kur ka parë videomesazhin. Ka qenë nipi i saj, Henri që...

Latest news

- Advertisement -