- Advertisement -

TAG

amazon

27 vite pasi e themeloi, Jeff Bezos tërhiqet si drejtor i Amazon. Ja kush e zë postin e tij

Jeff Bezo-s ka vendosur të tërhiqet nga pozicioni si CEO i amazon 27 vite pasi e themeloi këtë kompani. Bezos do të kalojë në rolin...

Njihuni me njerëzit që gjatë pandemisë u pasuruan edhe më shumë

Izolimi gjatë valës së parë dhe të dytë të pandemisë bëri që ekonomia botërore të tkurrej gjithnjë e më tepër, por jo për të...

Latest news

- Advertisement -