- Advertisement -

TAG

ambulance

E rëndë, babai godet me thikë djalin

Një ngjarje e rëndë është shënuar sëfundmi në Tiranë. Një 63-vjeçar ka goditur me thikë djalin e tij. Mësohet se djali ndodhet në spital,...

(VIDEO) Gjendja e mjerueshme e ambulancave të spitalit të Peqinit

Shërbimi Shëndetësor  në qytetin e Peqinit ka qenë dhe mbetet një funksion i rëndësishëm, pasi spitali i Peqinit duhet të përballojë shërbimet shëndetësore të specializuara...

Pa nisur vaksinimi, krye-vaksinuesit i bie të fikët! Ambulanca e shoqëron me urgjencë drejt spitalit

Teksa pritet që sot në Vlorë të nis procesi i vaksinimit, një incident është shënuar në ambientet e pallatit të sportit që është bërë...

Arrestohet 51-vjeçari, humbi kontrollin e ambulancës/ E moshuara ndërroi jetë gjatë transportimit

Një 70-vjeçare ka humbur jetën teksa po transportohej nga Saranda drejt Tiranës në gjendje të rëndë. Drejtuesi i ambulancës, 51 vjeç, është arrestuar pasi humbi...

Hidhet nga pallati 30-vjeçari

  Disa çaste më parë është regjistruar një ngjarje e rëndë në Yzberisht, ku një 30-vjeçar me iniciale M.L. është hedhur nga pallati ku banonte....

Ambulanca përplaset me ‘Benzin’ në Rrogozhinë, plagosen 4 person 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë

  Ambulanca përplaset me ‘Benzin’ në Rrogozhinë, plagosen 4 person 2 prej të cilëve në gjendej të rëndë. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes...

Bie nga tarraca e pallatit, përfundon në gjendje të rëndë në spital

Një 50-vjeçar, i cili dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur, është hedhur nga tarraca e një pallati në qytetin e Durrësit, e...

Latest news

- Advertisement -