- Advertisement -

TAG

Amerike

“Turpi i madh për kombin”/ Obama reagon ndaj protestës

Obama deklaron se historia do ta mbajë në mend sulmin në Kongres si një “një moment të çnderimit dhe turpit të madh për kombin...

SONDAZHI VJETOR/ Donald Trump më i preferuari për amerikanët

Presidenti Trump është votuar si njeriu më i pëlqyer në Amerikë, në sondazhin vjetor të Gallup të publikuar të marten, duke hedhur poshtë fitoren...

Latest news

- Advertisement -