- Advertisement -

TAG

Ana Kauri

Pavarësisht debateve që kanë pasur, Ana ka një mesazh për Melisën pas largimit nga “Për’puthen”

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Për’Puthen Prime”, konkurrentja Melisa Lleshi kërkoi në studio largimin e saj nga emisioni. Të premten, ajo preferoi të mos zgjidhte asnjë...

Ana Kauri reagon pas videos ku Tea sqaron fansat: “Të mbeti merak që nuk e bëre dot viktimën brenda dhe po e bën jashtë?”

Konkurentja e Për’puthen reagon në lidhje me të vërtetën e Teas, që është e lidhur prej muajsh me Beartin, ndërkohë që doli çift me...

Latest news

- Advertisement -