- Advertisement -

TAG

Ana Lleshi

Ana në një lidhje? Ja çfarë po ndodh me jetën e saj pas pezullimit nga “Për’puthen”

Ana Lleshi u pezullua nga “Për’puthen” pasi Arjoni, një tjetër ish-konkurrent , publikoi disa foto nga shtrati me të. Madje ai e akuzoi se...

Habit me deklaratën Ana e “Përputhen”: Djemtë aty ‘nuk dinë ta lypin’

  Para pak kohësh Ana Lleshi u përjashtua nga emisioni ku po merrte pjesë pasi theu një ndër rregullat kryesore të këtij emisioni. Ajo së bashku...

Andi 2 nuk është fare i panjohur për Melisën dhe Tean!/Ku janë takuar ata më herët me njëri-tjetrin

Në emisionin “Për’puthen” hynë 4 djem të rinj. Por njëri prej tyre mori, Andi, mori menjëherë vëmendjen, për shkak të një deklarate të fortë...

Ana e Për’Puthen surprizon me tatuazhin që ka bërë “SELFMADE 100%”

Ana Lleshi e cila prej disa muajsh është larguar nga emisioni Për'Puthen, i ka surpirzuar të gjithë me tatuazhin e fundit që ka bërë. Ana...

Latest news

- Advertisement -