- Advertisement -

TAG

ana

Ana i surprizon të gjithë me tatuazhin e fundit që ka bërë: Selfmade 100%

  Ana Lleshi e cila prej disa muajsh është larguar nga emisioni ku po merrte pjesë, i ka surpirzuar të gjithë me tatuazhin e fundit...

Çfarë po lind mes Fatjonit dhe Anës?/Puthje dhe afrimitet në takim

Takimi i Anës dhe Fatjonit është i fundit për këtë javë. Ata kanë zhvilluar një takim ndryshe në një fushë paint ball-i të veshur...

Arjoni hedh poshtë deklaratën e Anës: “Nuk ka asnjë procedim penal” (FOTO)

Për shumë kohë nisi të qarkiullonte një foto ku dy ish-konkurrentë të “Për’puthen” shfaqeshin në shtrat bashkë, e publikuar nga vetë Arjoni. E ftuar në...

Mamaja e Anës tregon djalin e preferuar për të bijën: Ky më pëlqen se është pak çapkën

  Ana dhe Fationi kanë realizuar dy takime bashkë, e ndërsa i pari nuk shkoi dhe aq mirë, i dyti ishte tërësisht ndryshe. Mes tyre...

Reagon Arjoni:”Bëra gabim që u dashurova me një femër si Ana”.

Pas publikimit të fotos në shtrat me Anën dhe shpjegimin e dhënë prej saj në emisionin “Për’puthen”, Arjoni ka reaguar nëpërmjet një vidioje dhe...

Zbulohet e shkuara e trishtë e Anës së Për’puthen/ E rritur në jetimore bashkë me vëllezërit e saj

Ana e njohur tashmë për të gjithë për shkak se bën pjesë në një ndër emisionet më të ndjekura “Për’puthen”, e kemi parë shpeshherë...

Latest news

- Advertisement -