- Advertisement -

TAG

Andi

Sara “i merr” sërish Andin Jasminës dhe plasi “bomba” në rrjete sociale!

Takimi i djeshëm mes Andit dhe Sarës shkaktoi debat të madh në studio. Ky takim nuk u prit fare mirë nga Jasmina, vajza me...

“Një ditë do merret vesh, se më keni çmendur”, Melisa konfirmon lidhjen me Andin

Melisa-Andi janë një nga dyshet më të diskutura të ditëve të fundit, përveç çiftet të vërtetë të krijuar nga “Për’puthen”, Tea-Beart. Është përfolur se...

“Tea fiton 15 mijë euro dhe gjithçka e bën për vëmendje dhe para”, shprehet ish-opinionisti i emisionit “Për’puthen”

Ish-opinionisti i emisionit “Për’puthen” ka hedhur herë pas here pas largimit të tij thumba për konkurrentët dhe ngjarjet e bujshme që kanë ndodhur këto...

Bora me kontratën e Andit në dorë: “Ja rregullat e marrëveshjes”

Pas akuzave të shumta nga Andi dhe Tea ndaj produksionit të Për'puthen, vetë moderatorja Bora Zemani me kontratën në dorë ka treguar se çfarë...

Rasti i bujshëm Andi-Tea-Bearti, Arjan Konomi mes lotësh: Nuk kam qenë në dijeni për asgjë!

  Pas fotove dhe videove ku shihej që Tea dhe Berati ishin në n shoqërinë e disa momenteve romantike dhe deklaratës së fortë të Andit...

Tea reagon sërish: “Unë kam qenë dhe vazhdoj të jem në një lidhje me Beartin, por nuk e kam tradhtuar Andin”

Tea ka reaguar sërish pas publikimit të fotove ku shihej duke u puthur me Beartin, një ish-konkurrent i Për’Puthen. Me anë të një videoje...

“Ju kanë bërë për budallenj”/ Reagojnë konkurentët me tallje, ironi dhe presione për skandalin e djeshëm

Ditën e djeshme bënë xhiron e rrjetit fotot e bujshme të Teas, konkurrente e “Për’puthen” e cila doli nga programi si çift me Andin,...

Tea reagon ndaj “bombave” që ka publikuar Shqipja/Me cilin prej djemve është përputhur ajo?

Ish-protagonistja e “Përputhen” Shqipe Hysenaj ka vazhduar me deklarata të padëshiruara për konkurrentët! Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur...

Andi 2 pëlqen Tean, Andi 1 bëhet xheloz për ‘nusen’: Ki kujdes o trim se do kesh probleme!

  Deklarata e Andit 2 për Tean ku thekson se ka ende një pëlqim për bukuroshen, kanë irrituar Andin 1. Ky i fundit i është...

Andi 2 kthehet në Për’Puthen pas deklatarës së Andit të ri i cili sapo është bërë pjesë e emisionit

Andi, javën që lamë pas, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja ishte...

Latest news

- Advertisement -