- Advertisement -

TAG

ankara

Me kuaj dhe flamuj, Erdogan pritje madhështore për Ramën në Ankara (Video)

  Kryeministri Edi Rama ka nisur sot një vizitë zyrtare në Turqi. Rama zbriti në aeroport mesditën e sotme, ndërsa u prit fillimisht nga ministri...

Latest news

- Advertisement -