- Advertisement -

TAG

apokalips

“Apokalipsi politik e ka emrin Albin dhe Vetëvendosje”!    

Nga Anisa Bahiti 14 shkurti i 2021 do të mbahet mënd gjatë shumë gjatë për ne shqiptarët, veçanërisht për Kosovën. Zgjedhjet e parakohshme politike prodhuan...

Latest news

- Advertisement -