- Advertisement -

TAG

Arbër Çekaj

I arrestuan babanë, ‘shpërthen’ Arbër Çekaj: Po masakrohet gjithë familja ime

Arbër Çekaj ka reaguar për herë të parë për arrestimin e babait të tij në 1 prill, pasi Policia gjeti dhe sekuestroi 49 kilogramë...

Latest news

- Advertisement -