- Advertisement -

TAG

ardi veliu

Rriten rastet me Covid-19/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit del të inspektojë në terren zbatimin e rregullave nga qytetarët dhe bizneset

Në një kohë kur shifrat e infektimeve ditore të Covid 19 janë duke dalë jashtë kontrollit, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi...

Kërkohet largimi i tij/ Flet për herë të parë Veliu

Ardi Veliu ka folur për herë të parë në publik pas vrasjes së Klodian Rashës nga efektivi i policisë, ngjarje që pasoi me protesta...

Kërkohet shkarkimi i Veliut nga protestuesit/ Ja si përgjigjet Rama

Kryeministri Rama në konferencën e sotme online është pyetur për shkarkimin nga detyra e Ardi Veliut, drejtori i Përgjithshëm i Policisë. Kryeministri i është...

Brenda 24 orëve 16 policë të infektuar me Covid/ 5 në spital për mjekim të specializuar

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë republikën kanë rezultuar të infektuar 16 efektivë të policisë, nga të cilët 5 ndodhen në spital...

Latest news

- Advertisement -