- Advertisement -

TAG

arerstim

Ky është i riu që mori përpara policinë e Lushnjës, bëri shoshë makinat dhe mori peng mjetin e policisë

Artan Kaboçi terrorizoi qytetin e Divjakës mbrëmjen e djeshme teksa qëlloi me armë kundër policisë së shtetit dhe nuk pranoi të dorëzohej, pavarësisht thirrjeve...

Heroinë dhe miliona lekë në banesë, arrestohen dy persona

Finalizohet operacioni i koduar “Last Time”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të shpërndarjes së drogave të forta. Operacioni i zhvilluar nga seksioni për...

Kapet pas 28 vitesh elbasanasi që vrau grekun në vitin 1993. Emri

  51-vjeçari shqiptar Muhamet Belba shkoi për të grabitur një grek në 17 shkurt 1993, por doli prej andej duke kryer edhe një vrasje, gjë...

Dhunoi vjehrrin, arrestohet nusja

  Pesë persona janë vënë në pranga në Tiranë, për vepra të ndryshme penale, në orët e fundit. Mes tyre është edhe një guar 39-vjeçare...

Latest news

- Advertisement -