- Advertisement -

TAG

arjan cani

As më rruhet fare! Plas keq në emision/ Çani-Curit: A je në terezi apo jo? Këtu është mbushur me ujqër, ti do të përmendësh…

  Pyetja se kush janë gjobëvënësit e pronave në jug të vendit solli debat mes Arian Çanit dhe analistit Arjan Curi mbrëmjen e kësaj të...

Latest news

- Advertisement -