- Advertisement -

TAG

armatime

Rusia armatos deri në dhëmbë Serbinë/ 30 tanke moderne, 6 aeroplanë luftarakë dhe mjete të tjera armatimesh

Mjete të rënda armatimi si pjesë të donacionit rus kanë mbërritur në Serbi që më datën 28 tetor, ndërkohë që në bazë të...

Latest news

- Advertisement -