- Advertisement -

TAG

Arme

Ky është i riu që mori përpara policinë e Lushnjës, bëri shoshë makinat dhe mori peng mjetin e policisë

Artan Kaboçi terrorizoi qytetin e Divjakës mbrëmjen e djeshme teksa qëlloi me armë kundër policisë së shtetit dhe nuk pranoi të dorëzohej, pavarësisht thirrjeve...

Plagosen me armë nënë e bir. Policia arreston autorin. Komunikata zyrtare

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Nënë e bir plagosen nga një 45 vjeçar. Durrës/Informacion paraprak Më datë 23.02.2021, rreth orës...

Breshëri armësh në qytetin e Lezhës, tmerrohen banorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në Lezhë. Akoma nuk dihet nëse ka viktima, apo të plagosur. Mësohet se Policia dhe...

Ja kush është i riu nga Kruja që u dhunua dhe u kërcënua nga 4 persona të armatosur brenda në lokal

Një ngjarje e frikshme ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal të Krujës. Disa persona të armatosur dhe me maska në kokë, u futën...

Një person hyn me armë në shkollë duke kërcënuar drejtorin

Një person ka hyrë në një shkollë në Viti të Kosovës duke kërcënuar drejtorin e saj. Sipas njoftimit autori kishte armën në brez me 10...

Iu gjet kokainë dhe armë në banesë, arrestohet 53-vjeçari

Policia ka arrestuar një 53 vjeçar në Korçë pasi në banesën e tij iu gjet kokainë dhe armë. Shtetasi me inicialet inicialet A.H. 53-vjeç ka...

Nuk i bindet urdhrit për të ndaluar, arrestohet 25-vjeçari pasi iu gjet një pistoletë në makinë

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi i është gjetur në makinë një armë pa leje. Policia njofton se I ka bërë shenjë 25...

Kokainë dhe armë me vete, arrestohet 29-vjeçari i dënuar edhe në Gjermani

Një 29-vjeçar është arrestuar nga ana e Policisë së Durrësit pasi është kapur me një sasi kokaine, si dhe një pistoletë. 29-vjeçari me inicialet...

Shkrep arma, humb jetën 49 vjeçari. Policia sqaron se…

  Një 49 vjeçar i jep fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Nuk i dha me qira automjetin dhe tentuan ta vrisnin me pistoletë...

Bëjnë sherr për tokat/ Babai dhe 4 djemtë plagosen gjatë sherrit

Babai dhe 4 djemtë e tij u plagosën gjatë një përleshjeje për çështje toke në Mardin të Turqisë. Mediat raportojnë se ngjarja e rëndë ndodhi...

Latest news

- Advertisement -