- Advertisement -

TAG

Arrestim

Falsifikonte dokumenta, arrestohet 39-vjeçarja

Operacioni "Udhëtimi i sigurtë" ka vënë në pranga një 39 vjeçare nga Fieri me iniciale E.T dhe ka  shpallur në kërkim dy bashkëpunëtorët e...

“Ai do të më vrasë. Nuk dua të vdes, ” burri rreh brutalisht të dashurën

Një burrë që tradhtonte gruan e tij, ka regjistruar rrahjen brutale të së dashurës deri në humbjen e ndjenjave.Autoritetet thanë se ai e beri...

Ja për çfarë arrestohen 4 sipërmarrësit shqiptarë

Katër sipërmarrës shqiptarë u arrestuan nga autoritetet italiane me akuzën se shfrytëzonin punonjësit e tyre. Sipas mediave italiane, shqiptarët e arrestuar janë Elvisa dhe...

Arrestohet aktori i njohur hollivudian”, ja për çfarë akuzohet

Aktori i njohur, Zach Avery është vënë në pranga sepse dyshohet se ka organizuar një skemë piramidale prej 690 milionë dollarëshe 34-vjeçari u mor...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, arrestohet pas disa orësh shoferi

Është arrestuar drejtuesi i mjetit që përplasi për vdekje një 69-vjeçar mbrëmjen djeshme në Bulqizë. Aksidenti ndodhi në vendin e quajtur  Gjoricë, ku 69-vjeçari me...

Kishte mbushur makinën plot me lëndë narkotike, arrestohet kamzaliu dhe 20-vjeçari i cili ushtroi dhunë fizike ndaj vëllait

Policia e Korçës ka arrestuar ditën e sotme një 37-vjeçar, banues në Kamëz, të cilit pas kontrollit në automjet iu gjet një sasi e...

Shpërndanin lëndë narkotike, në pranga 2 persona

1 kg e 117 gramë kokainë janë sekuestruar nga policia pas një operacioni në kryeqytet. Sipas informacioneve në kuadër të operacionit policor të koduar “Urur”,...

Shkatërrohet banda italo-shqiptare, arrestohen 8 persona, sekuestrohen 299 kilogramë lëndë narkotike

Policia spanjolle ka shkatërruar një bandë italo-shqiptare në provincën jugore të Malagës. Bëhet me dije se banda trafikonte lëndë narkotike drejt Italisë, ndërsa bazën...

Rikthehet droga në Lazarat, arrestohet 26-vjeçari me lëndët narkotike

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Sekuestrohen  lëndë e dyshuar narkotike cannabis sativa  dhe fara të dyshuara të bimës narkotike...

Mes të arrestuarve edhe shqiptarë. Kapet sasia më e madhe e kokainës në Britani të Madhe

Dhjetë persona janë arrestuar në Londrën e Veriut në lidhje me kapjen e afërsisht 2.3 ton kokainë të importuar në Britani të Madhe me...

Latest news

- Advertisement -