- Advertisement -

TAG

arrestime

Paraqiteshin si administratorë të në banke dhe i morën miliona lekë qyetarit/ Arrestohet 36-vjeçarja dhe një tjetër shpallet në kërkim

Një 36-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës dhe një tjetër është shpallur në kërkim, nën akuzën e mashtrimit. Në pranga ka rënë Valbona Golemi,...

Arrestohen 5 shtetas në Elbasan, Peqin, Librazhd dhe Gramsh. Komunikata e policisë për veprat që akuzohen

  Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, për lokalizimin, kapjen dhe ndalimin e personave të shpallur në kërkim. Arrestohet një shtetas i...

Sekuestrohet gjysmë ton marijuanë në Spanjë/ Arrestohen 8 persona mes tyre edhe shqiptarë

Spanjë sekuestrohet gjysëm ton marijuanë, 8 persona të arrestuar. Nga droga e sekuestruar në Spanjë të arrestuar janë edhe shqiptarë. Marjiuana në Spanjë ishte...

Arrestohen 4 shtetas në Elbasan. Ja për çfarë akuzohen

Komunikata e Policisë Elbasan: Arrestohen në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP...

Arrestohen 22 shoferë dhe pezullohen 153 patenta për 6 ditë

Policia njofton se gjatë 6 ditëve të para të këtij viti janë arrestuar 22 drejtues mjetesh, janë pezulluar 153 leje drejtimi dhe janë...

Përplasi për vdekje drejtuesin e motorrit/ Arrestohet 30-vjeçari

30-vjeçari me iniciale E.P, është vendosur në praga pasi ditën e djeshme ka përplasur për vdekje një drejtues motorri me iniciale A.GJ. Drejtuesi i motorrit...

30- vjeçarja rreh vjehrrën, por e pëson sepse…

Një sërë arrestimesh janë bërë ditën e sotme në kryeqytet për arsye të ndryshme. Një 23- vjeçar është arrestuar pasi iu gjet kokainë në makinë....

Arrestohet vajza që akuzoje për “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”/ Emri

Një 22-vjeçare është arrestuar në Durrës pasi u shpall në kërkim për “prodhim dhe shitje narkotikësh” si dhe “Futja ose mbajtja e sendeve...

Qeveria në mbledhje të jashtëzakonshme/ Kryeministri nuk ka dhënë detaje për tematikat që do të diskutohen

Pas dorëheqjes dhe arrestimit të presidentit Thaçi, i cili po mbahet në dhomat e paraburgimit në Hagë, kryeministri Hoti ka nisur në orën 09:00...

Tre shoferë në pranga dhe 11 leje drejtimi janë pezulluar për kalim shpejtësie

Tre shoferë janë arrestuar mbrëmjen e djeshme në kryeqytet , sepse drejtonin mjetin në gjendje të dehur deri në masën 0.71 mg/l. 11 leje drejtimi...

Latest news

- Advertisement -