- Advertisement -

TAG

Artan Fuga

Pasi kaloi betejën me Covid-in flet pedagogu i Gazetarisë

Pedagogu i njohur i departamentit të Gazetarisë dhe Komunikimit, Artan Fuga bën pjesë tek ata persona që e kanë fituar betejën me COVID-19. Ai është...

Latest news

- Advertisement -