- Advertisement -

TAG

asfiksi

Dalin emrat dhe fotot e 8 të rinjve që vdiqën natën e Vitit të Ri në një vilë private nga asfiksia

  Trishtim, dhimbje, lot dhe fjalë që nuk mund ta përshkruajnë dot, kanë pushtuar sot Sarajevën, pas humbjes së tetë të rinjve në mënyrë tragjike,...

Latest news

- Advertisement -