- Advertisement -

TAG

ASTIR

LAJM I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Tiranë, mjeti përplas këmbësorin

Një aksident me vdekje ka ndodhur vetëm pak çaste më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku një mjet i tonazhit të rëndë...

Flet shoku i Përparimit që vrau dy motrat: Është nga Brraka, mblidhte kanaçe me karrocë

Në lidhje me autorin e vrasjes së dy motrave, Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani në Astir ka folur edhe ish shoku i klasës së...

E FUNDIT/ I riu plagos më armë mamanë e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e “Astir-it”, ku një djalë ka plagosur me armë mamanë e tij. Mësohet se i...

Latest news

- Advertisement -