- Advertisement -

TAG

astrologji

Astrologji/ zbuloni cilat shenja astrologjie “përputhen” me njëra-tjetrën në vitin 2021

Horoskopi i dashurisë i Susan Taylor 2021 zbulon se si aspekte të caktuara të rëndësishme planetare do të shohin shumë shenja të zodiakut të...

Horoskopi i datës 29 dhjetor/ Çfarë na kanë rezervuar yjet për sot

Dashi Qëndrimi i ftohtë i një mikut/mikes suaj do t’ju bëjë të ndiheni keq. Megjithatë përpiquni të ruani qetësinë. Mund të shfaqet një problem i...

Horoskopi për periudhën e festive/ Keqkuptime me partnerin

Dashi: Viti i Ri nervoz ... I dashur Dash, Vit i Ri për ju do të jetë paksa nervoz , me një Hënë në një...

Astrologji/ Ja cilat janë ditët më me fat të 2021

Astrologu Jorgo Pulla për median televizive kombëtare, ABC News, ka publikuar ditët më me fat të 2021. “Për ata që kuptojnë dhe dinë çfarë duan...

Astrologji/ Ja pse në periudhën 21-27 dhjetor do të fillojë epokë e re

Java e ardhshme, 21-27 dhjetor ka një aktivitet intensiv astrologjik, pasi fillimi i tij të hënën, 21 dhjetor shënon ngjarje të rëndësishme. Në ditën e...

Parashikimi i yjeve për datën 16 dhjetor/ Ja çfarë na rezervojnë

Dashi Mundohuni të jeni më sistematikë, në mënyrë që gjithçka keni programuar për këtë ditë ta përfundoni në kohën e duhur. Zbehja e ndikimit të...

Horoskopi për datën 15 dhjetor/ Ja çfarë na rezervojnë yjet për sot

Dashi Ndikimi i yjeve do të shkaktojë  një rrëmujë të madhe në jetën tuaj sentimentale. Besimi te njerëzit është zbehur dhe sot do të preferoni...

Horoskopi i datës 14 dhjetor/ Keni nevojë për pushim dhe rikuperim

Dashi Përpiquni të kryeni sa më shumë aktivitete sportive dhe lëvizje në natyrë. Një mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot. Mund të...

Koha që t’i vendosni fre shpenzimeve/ Ja ç’na rezervojnë yjet për sot

Dashi Gjatë kësaj të enjte do të jeni tepër kreativë, sidomos në fushën e ndjenjave. Mendja juaj sot do të punojë vetëm për ti bërë...

Tre shenjat e zodiakut që “tërheqin” paranë

Të gjithë njerëzit janë të interesuar kur bie fjala për të fituar më shumë para, por a e dini se yjet kanë një përgjigje...

Latest news

- Advertisement -