- Advertisement -

TAG

Atdheu

“Isha me tre, ngela me dy”/ Atdheu dhe Melisa thumbojnë njëri-tjetrin në Instagram

Kohëve të fundit, mes Sindit dhe Atdheut ishte vënë re një afrimitet i madh, ndërkohë që Atdheu gjithashtu tregohej tepër i ngrohtë në takime...

Melisa i vë pranga Atdheut

Në puntatën e sotme është transmetuar takimi i dytë mes Melisës dhe Atdheut. Një takim i pazakontë, pasi Melisa i vuri prangat këtij të fundit,...

“Takimi më ngjalli neveri”/ Arjani i kthehet Atdheut, çfarë ndodhi në takimin e tij me Melisën

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takimit mes Melisës dhe...

Latest news

- Advertisement -