- Advertisement -

TAG

atentat drejtor

Atentati kundër drejtorit policisë, flet xhaxhai: Ishte si rrufe

“Na duket sikur na ka rënë rrufeja prej qiellit”. Kështu u shpreh Nazmi Hasanaj, vëllait dhe nipit të të cilit sot në mesditë iu...

Latest news

- Advertisement -