- Advertisement -

TAG

atentat shef

Atentati/ Shefi i policisë bashkiake dhe babai në gjendje të rëndë. Shpëton mrekullishte e shoqja

Zbardhet dinamika e atentatit të ndodhur mesditën e sotme në afërsi të fshatit “Dobraç” të Shkodrës ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së...

Latest news

- Advertisement -