- Advertisement -

TAG

athine proteste

Emigrantët zhvillojnë homazhe për Klodian Rashën në Athinë, blindohet ambasada shqiptare në Greqi

Homazhe në nder të 25-vjeçarit Klodian Rasha, u zhvilluan ditën e sotme dhe në Athinë. Emigrantët shqiptar në shtetin fqinj u grumbulluan përballë ambasadës...

Latest news

- Advertisement -