- Advertisement -

TAG

aurel bylykbashi

Aurel Bylykbashi i tregon Taulant Ballës çfarë bëri PD për komunën Tregan

Postimi i plotë i ish-kryetarit të PD dega Elbasan dhe ish deputetit Aurel Bylykbashi: Taulant! Meqë bëre trimin, kur the qe jam gati për çdo lloj...

Latest news

- Advertisement -