- Advertisement -

TAG

Autobusë

Flakët përpijnë autobusët, digjen dhjetëra prej tyre nga zjarri masiv i rënë në stacion

Një zjarr masiv ka përfshirë një zonë industriale të Compton, ku nga flakët e mëdha nuk kanë shpëtuar as disa struktura dhe autobusë. Sipas informacioneve ...

Autobusët shndërrohen në ambulanca të improvizuara,rritet numri i rasteve me Covid-19

Stafi i NHS-së në Britaninë e Madhe po përgatitet të transportojë pacientë duke përdorur dy autobusë në Londër që janë shndërruar në ambulanca të...

Latest news

- Advertisement -