- Advertisement -

TAG

Autoritete e policisë

U sekuestrohen 6 milionë euro pasuri 4 biznesmenëve shqiptarë në Itali/ Paratë ua gjetën në kuti kartoni dhe kavanoza

Autoritetet e Policisë Financiare Italiane kanë sekuestruar 6 milionë euro pasuri 4 shtetasve shqiptarë në Torino. Gjatë sekuestrimit janë gjetur grumbuj para të thata...

Latest news

- Advertisement -