- Advertisement -

TAG

Autoritete Policore

Arrestohet nga autoritetet policore 37-vjeçari “Pasagjer”,i cili tregtonte lëndë narkotike

Një 37-vjeçar është vënë në pranga nga autoritetet policore në Durrës pasi tregtonte fara kanabisi. Mësohet se i riu banonte në Kavajë dhe është...

Latest news

- Advertisement -