- Advertisement -

TAG

avion angli

Pasagjerët u ankuan për erën e keqe, avioni i nisur drejt Italisë bën ulje emergjente

Një fluturim i British Airways për në Verona bëri ulje emergjente në London Heathrow, pasi pasagjerët u ankuan se ndjenin erë djegieje dhe disa...

Latest news

- Advertisement -