- Advertisement -

TAG

Avion

Dënohet 25-vjeçarja me 6 muaj burg,refuzon të vendos maskën gjatë udhëtimit me avion

Një 24-vjeҫare nga Italia e cila refuzoi të mbante maskën gjatë udhëtimit me avion nga Malta drejt Italisë është dënuar me gjashtë muaj burg. Për...

Fotoja e fundit e nënës me 3 fëmijët para se avioni të rrëzohej. “Mirupafshim familje, tani po shkojmë…”

Mediat e huaja kanë zbuluar mesazhin dhe foton e fundit te një nënë, e cila ishte në bordin e avionin indonezian, para se ai...

Bie avioni në mes të detit menjëherë pas ngritjes/Ndodheshin 50 pasagjerë në të

Një avion pasagjerësh Boeing 737 që mbante 50 pasagjerë është zhdukur në det, pasi ra nga 10 mijë metra lartësi menjëherë pas ngritjes në...

Latest news

- Advertisement -