- Advertisement -

TAG

azerbajxhan armeni

Perëndimi sot mbrohet në Azerbajxhan

  Nga Anisa Bahiti Prej një muaji luftohet në Nagorni-Kharabakh territori i Azerbajxhanit, që mbahet i pushtuar nga Armenia. Armenia ka aleate ushtarake dhe politike fuqinë më...

Latest news

- Advertisement -