- Advertisement -

TAG

Azi

Digjet “për së gjalli”/ Ja çfarë ka ndodhur në ngjarjen makabre

Siç shihen dhe nga pamjet një grup burrash rreth moshave 30-40 vjeç ndodhen në një konflikt fizik. Shkaqet apo arsyet e këtij konflikti dhe...

Latest news

- Advertisement -