- Advertisement -

TAG

baba

E rëndë, babai godet me thikë djalin

Një ngjarje e rëndë është shënuar sëfundmi në Tiranë. Një 63-vjeçar ka goditur me thikë djalin e tij. Mësohet se djali ndodhet në spital,...

Pas vdekjes së 17-vjeçarit nga Elbasani, Covid-19 i merr jetën edhe babait të tij. Emri

Trαgjedia ka pllakosur familjen Seiti nga Elbasani, ku pas humbjes së djalit 18-vjeçar në spitalin Covid 2, ka ndërruar jetë dhe i ati i...

Babai i biznesmenit të vrarë në Durrës gjendet i pajetë në banesë. Dyshimet e para (EMRI)

Një i moshuar në lagjen nr. 17 të qytetit të Durrësit është gjendur i vdekur në banesën e tij. Burime bëjnë me dije se bëhet...

Tragjedia e familjes Buzo në Elbasan. Si Covid i mori jetën babait dhe brenda 24 orëve edhe të birit

Nuk gjenden fjalë për të përshkruar dramën që ka ngjarë në familjen “Buzo” në Elbasan. Para dy ditësh Covid-i i mori jetën të atit dhe...

E pabesueshme/ Covidi i merr jetën 35-vjeçarit nga Elbasani. Sapo ishte bërë baba

Një ngjarje tronditëse ka hidhëruar sot Elbasanin. Julian Buzo 35-vjeç me banim në Elbasan, ka ndërruar jetë nga Covid-19. Prej disa ditësh ai u trajtua...

Qëlloi me thikë babain dhe vëllain, arrestohet 30-vjeçarja

  Policia e Mallakastrës ka arrestuar një 30-vjeçare, e cila ditën e djeshme ka qëlluar me thikë babain e saj dhe vëllain pas një sherri...

Sherr në një familje, vjehrri rreh dy nuset. Djali e bën për “spital”

Një sherr në familje ka ndodhur në fshatin Buçimas në Pogradec. Një 32-vjeçar E. M. është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj...

Ah mor baba, Zoti të paska dash ma shumë se unë…Dedikimi prekës i djalit për biznesmenin e njohur që humbi jetën sot

Naim Dedja biznesmeni i njohur nga Kukësi u shua ditën e sotme në moshën 58-vjeçare. Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e bëri...

Ishe frymëzimi im, ma këpute zemrën! Babai i bën dedikimin prekës për vajzën e tij që humbi jetën në aksident

  Gjatë ditës së djeshme një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën, teksa humbi jetën një vajzë 10-vjeçare, e cila u përplas nga një makinë. Kujtojmë...

Shkrimi prekës i babait për 15-vjeçarin, i cili u vra me thikë nga bashkëmoshatari: “Vdiq dhe zemra ime pa ty”

Babai i 15-vjeçarit, i cili ka ndërruar jetë pasi u vra me thikë nga bashkëmoshatar në Prizren ka bërë një shkrim prekës në Facebok. “Të...

Latest news

- Advertisement -