- Advertisement -

TAG

Babai

Horror/ I riu arrestohet me kokën e babait në dorë

Një burrë i zhveshur dhe i mbështjellë me zorrë dhe kokën e prerë të babait të tij në dorë ndërsa ecte në rrugë, është...

Latest news

- Advertisement -