- Advertisement -

TAG

bagdat rakete ambasade amerike

Sulmohet me tetë raketa ambasada amerikane në Bagdad

Tetë raketa shënjestruan Ambasadën e SHBA në Bagdad, në Zonën e Gjelbër, e fortifikuar fort të dielën vonë, thanë zyrtarët ushtarakë dhe irakianë të...

Latest news

- Advertisement -