- Advertisement -

TAG

Baldushk

Konfliktohen për gomarin dhe kanalin/ Një prej vëllezërve ndodhet në gjendje të rëndë në spital

Një sherr mes dy vëllezërve ka ndodhur në zonën e Baldushkut në Tiranë, ku një prej tyre ka përfunduar në gjendje të rëndë në...

Latest news

- Advertisement -