- Advertisement -

TAG

ballakume

Sheqer…ujë…Rudina Hajdari kandidon në Elbasan dhe tregon recetën “mysybet” si bëhet ballakumja…

Deputetja, Rudina Hajdari do të kandidojë në Qarkun e Elbasanit si anëtare e partisë “Nisma Thurje” për zgjedhjet e 25 prillit. Këtë lajm e...

Latest news

- Advertisement -