- Advertisement -

TAG

Ballsh

I vranë babain pas sherrit për politikë, flet i biri: Nuk kam fuqi të marr hak

Ndërron jetë 57 vjeçari, Pelivan Sinorrapaj nga Ballshi. Prej 9 ditësh ai qëndronte i shtruar në Spitalin e Traumës pasi u dhunua në mënyrë barbare...

Të shtëna me armë, plagoset rëndë një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Ballshit, në lagjen “5 Shkurti”, ku është plagosur me armë zjarri shtetasi...

Greva naftëtarëve/ Të hënën fëmijët në grevë

Naftëtaret e Ballshit ndodhen sot në ditën e dhjetë të grevës dhe deklarojnë se gjendja e tyre është mjaft e rënduar. Ftesat e kryeministrit...

Latest news

- Advertisement -