- Advertisement -

TAG

Banda Kriminale

“Partive politike iu intereson që ti kenë të fortët e bandave pranë”, flet gazetarja për konfliktet në Elbasan

Gazetarja Klodiana Lala foli për situatën e nxehtë parazgjedhore në vendin tonë, ku iu referua situatës së djeshme në Elbasan. Ajo deklaroi se Elbasani do të...

Rudina Hajdari: “Elbasanin e sundojnë 4 banda kriminale. Ja kush i di emrat”

Deputetja Rudina Hajdari në seancë plenare ka deklaruar se në qytetin e Elbasanit sundojnë 4 banda kriminale dhe  sipas saj, këtë fakt e dinë...

Latest news

- Advertisement -