- Advertisement -

TAG

banesa Prrenjas

Digjet banesa në Prrenjas, shpëtojnë familjarët dhe e moshuara në gjumë

Një banesë është djegur pothuajse plotësisht në një fshat të bashkisë Prrenjas në orët e para të mbrëmjes së shtunë. Ngjarja sipas burimeve zyrtare ka...

Latest news

- Advertisement -