- Advertisement -

TAG

bankomat

“Çmendet” bankomati. Nxjerr monedhat jashtë, por ja çfarë bën kalimtari

Gjatë një shëtitje nëpër qendrën historike të qytetit, ai vuri re se ATM-ja përpara së cilës po kalonte po “zbrazte” kartëmonedha prej 50 dhe...

Latest news

- Advertisement -