- Advertisement -

TAG

banorë

Zaranika vazhdon të mbajë në ankth banorët e qytetit të Elbasanit

Përgatitën: Anxhela Aliu, Halit Hidri, Arlisa Sina Një nga lagjet problematike të qytetit të Elbasanit është edhe lagja “Vullnetari”. Problemet janë të shumta, por ai i...

Tmerrohen kalimtarët në Sarandë, një person gjendet i vdekur në mes të qytetit. Emri

Një person është gjetur i pajetë në mes të rrugës mëngjesin e sotëm në Sarandë. Mësohet se trupi i pajetë është gjetur në lagjen...

Elbasan/Banorët akuza për Ndriçim Zekthin që sulmoi fqinjin me benzinë. “Pi gjithmonë. Sillet keq me familjen dhe fqinjët”

Banorët shprehen keq për Ndriçim Zekthin i cili ditën e sotme sulmoi fqinjët me benzinë. Qytetarët e lagjes aty pranë kanë treguar se Ndriçim Zekthi...

Latest news

- Advertisement -